Ana Menü

DYO “Dinamik İpek Mat” boya ile duvarlarda lekeden iz kalmıyor

DYO’nun iç cephe boyası “Dinamik İpek Mat” kolayca temizlenen yapısı ile mekanlarda lekeden iz bırakmıyor. Yüksek örtücü özelliğe sahip Dinamik İpek Mat, insan ve çevre dostu bir ürün.

DYO, iç cephe boyası Dinamik İpek Mat ile duvarlarda lekelere geçit vermiyor. Yüksek örtücü özelliğe sahip Dinamik İpek Mat’ın uygulandığı mekanlarda ketçap, kurşunkalem veya suluboya lekeleri kolaylıkla silinebiliyor. Bu özelliği nedeniyle de başta restoran, hastane, kreş gibi mekanlar olmak üzere çocuk odaları ve mutfak dahil tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kalite ve müşteri memnuniyetini hizmetlerinin odak noktasına koyan DYO’nun Dinamik İpek Mat boyası yüksek nefes alma kabiliyeti ile aynı zamanda insan ve çevre dostu bir ürün. Kokusuz yapısı ile dikkat çeken iç cephe boyası ipek mat görünüme sahip. DYO Dinamik İpek Mat’ın bir diğer öne çıkan özelliği ise yüksek su itici yapısı. Duvarlarda küf ve rutubetin oluşmasını da engelleyen Dinamik İpek Mat’ı tercih edenler DYO’nun Renk Pınarı renklendirme sisteminde binlerce renk arasından tercih yapabiliyor.