Ana Menü

DemirDöküm Erzurum'daki iş ortaklarıyla buluştu

DemirDöküm, Erzurum'daki 100’ü aşkın iş ortağı ile bir araya geldi. DemirDöküm Satış Direktörü Ufuk Atan; "Yarım asırdır Erzurumluların iklimlendirme ihtiyaçlarını yenilikçi ürünlerimizle karşılıyoruz. 2018'de merkez ve ilçelerde varlığımızı artırıp, iş ortaklarımızla yatırıma devam edip, yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünlerimizi Erzurumlularla buluşturacağız" dedi.

Türkiye'de Bozüyük fabrikasında iklimlendirme sektörü için geliştirdiği ürünleriyle 50 ülke ihracat gerçekleştiren DemirDöküm, iş ortakları ve müşterileri ile buluşmalarına devam ediyor. 2017'yi yatırım yılı ilan eden DemirDöküm, üst düzey yöneticileri ve bölge sorumlularının katılımıyla Erzurum'daki iş ortakları ve müşterileri ile buluştu. 100'ü aşkın yetkili satıcı, müteahhit ve ustanın katılımı ile gerçekleşen toplantıda, şirketin satışa sunduğu yeni ürünler tanıtılırken, ürünlerin teknik eğitimleri verildi. Etkinlikte DemirDöküm'ün 2017 ve 2018 yılı hedefleri, Ar-Ge, inovasyon, dijital dönüşüm çalışmaları, kombi, şofben, panel radyatör, merkezi sistem ve ERP geçişi hakkındaki detaylar katılımcılarla paylaşıldı.

 

“1965 yılından bugüne Erzurumluların hizmetindeyiz”

Toplantıda DemirDöküm’ün Türkiye yapılanmasında önemli bir yere sahip olan Erzurum’da 1965 yılından bugüne hizmet verdiğini belirten DemirDöküm Satış Direktörü Ufuk Atan, “Erzurum’da ilk olarak Tesmal Yapı ile yaptığımız iş ortaklığı bugün 52’nci yılına ulaştı. Yarım asırdır Erzurum’daki değerli iş ortaklarımızla birlikte kombi, şofben, panel radyatör, merkezi sistemlerimiz ile Erzurumlu tüketicilerimize konfor sağladık. Şanlı tarihi, eserlerinin yanı sıra kış sporlarıyla da son yılların gözdesi olan Erzurum, büyümeye, yenilenmeye devam ediyor. Şehir merkezinin yanı sıra 2018 yılında Horosan, Oltu ve Pasinler ilçelerinde doğalgazın aktif olarak kullanıma geçmesi bekleniyor. DemirDöküm olarak bu geçiş sürecinde Erzurumluları yüksek enerji tasarrufu sağlayan cihazlarımızla buluşturmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Son olarak yetkili satıcı ailesine Tespa Ticaret’in eklendiğini belirten Atan, şöyle konuştu; “Bu önemli iş birliğinin hayırlara vesile olmasını ve uzun soluklu olmasını temenni ediyoruz. DemirDöküm olarak merkezde ve ilçelerde Erzurumluların iklimlendirme ihtiyaçlarını yenilikçi ürünlerimizle karşılamaya; daha da yoğun bir şekilde devam edeceğiz” dedi.

 

Toplantıda DemirDöküm'ün iş ortakları için hayata geçirdiği sosyal ağ DemirClub’ın tanıtımı da gerçekleştirildi. İş ortaklarının ihtiyaçlarına daha hızlı çözüm üretmek için geliştirilen platform, yetkili satıcılar ve satış noktaları arasındaki iletişimi de güçlendiriyor. DemirDöküm'ün kombiden radyatöre, klimadan su ısıtıcısına, merkezi sistemden güneş enerji ve VRF sistemlerine kadar ürün gamı ve eğitim içeriklerinin yanı sıra DemirClub üzerinden sektöre dair güncel gelişmeler de takip edilebiliyor.