Ana Menü

Dekton’un Halo ve Spectra renkleri AD Tasarım Ödülleri’nde birinci oldu

Cosentino tarafından yaratılan yenilikçi ultra kompakt yüzey olan Dekton XGloss, Halo ve Spectra renkleriyle Architectural Digest Great Design Ödülü’nde birinciliğe layık görüldü

Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde fark yaratan Cosentino tarafından yaratılan yenilikçi ultra kompakt yüzey olan Dekton XGloss, Halo ve Spectra renkleriyle Architectural Digest Great Design Ödülleri mutfak kategorisinde birinci oldu. Global tasarım otoriteleri yürütücülüğünde düzenlenen Architectural Digest (AD), her ay uluslararası tasarımın ve yenilikçi ürünlerin iyilerini kendi dergisinde kutluyor.

 

“Tasarım otoritelerinin beğenisine layık olduğumuz için onur duyuyoruz”

Cosentino Grup ve Cosentino Kuzey Amerika Global Satış CEO’su Eduardo Cosentino, "Muhteşem parlaklıktaki rengi, mekanlara sağladığı estetik ve şıklığı ile Dekton XGloss Halo ve Spectra göz kamaştırıcı bir etkiye sahip. Yenilikçi ultra-kompakt yüzey olarak geliştirilmesine öncülük ettiğimiz Dekton XGloss’un olağanüstü parlaklıktaki renkleri Halo ve Spectra ile dünyanın dört bir yanından gelen tasarım otoritelerinin beğenisine layık olduğumuz için onur duyuyoruz” dedi.

Cosentino, nisan ayında ilan edilen Architectural Digest Great Design Ödülleri banyo kategorisinde de Silestone Marquina ürünüyle birincilik kazanmıştı.