Ana Menü

CS Alüminyum Group, başarılı bir yılı geride bıraktı

Çelik kapı sektöründe yaptığımız girişim ile geçmiş yıllarımızı geride bırakırken, ticari faaliyetimizin doğru adımlar ile ilerlediğinin entegresini yapmış olmak bizi adım adım hedefimize ulaştırıyor.

Cengiz SEDA

CS Alüminyum Group sahibi 

Çelik kapı sektöründe yaptığımız girişim ile geçmiş yıllarımızı geride bırakırken, ticari faaliyetimizin doğru adımlar ile ilerlediğinin entegresini yapmış olmak bizi adım adım hedefimize ulaştırıyor. İçinde bulunmuş olduğumuz ticaret gerek teknolojik, gerekse kurumsal alandaki faaliyetlerimiz firmamıza katkılarını sağladı. Geçtiğimiz yıl ülke şartlarında oluşan ekonomik sürecin sıkıntıları nedeniyle birçok sektör gibi bizim sektörümüzde fazlasıyla etkilendi.

Bu durumdan firmamızın etkilenmemesi adına finansal alandaki mali veri tedbirlerimizi ve tecrübelerimizi bir araya getirerek hasarsız şekilde yeni yıla adım attık. 2018 yılını geride bırakırken üretimini yaptığımız alüminyum çelik kapı profillerinde yeni renk ve çeşitliliği artırmak kapı sektöründe oldukça etken rol aldı. Tabi ki bu durum neticesinde üretim kapasitemiz artarken en çok önem verdiğimiz konu, teslimatlarımızı zamanında ve hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmış olmak. Yine aynı yıl içeresinde çelik kapı hırdavatında da hizmetlerimizi fiyat ve marka kalitesiyle birleştirmiş olmamız ve müşterimizin tek bir çatıdan birçok ürünü temin etmeleri hem finansal açıdan hem de tedarik açısından rahatlamalarına neden oldu. Dünya ticaretinde artık inovasyonun startına basılmış olması sanayi ticaretinin de hareketliliğini artırırken bir yandan bu durum finansal açıdan da firmaların yararına olduğu fikrindeyiz ve bizimde bu duruma gerek personel olarak gerekse işletme olarak destek vermemizin bu yapıda ilerlememize hız kazandıracağı görüşündeyiz.

Deneyimlerimiz ile sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek gerek çelik kapı sektöründeki imalatımızda hassasiyeti yüksek teknolojik tezgahlarımız ile gerekse ticaretimizde kullanmış olduğumuz bulut ağ bağlantılı cihazlarımızla tüm dünya iletişiminde yer tutan iletişim ağına sahip ekibimiz ile kusursuz çalışmaktayız.

Çalışanlarımızın da katılımları ile kendini sürekli yenileyen ve ekip çalışmasında sabit ekibe değil sürekli kendini geliştiren ve değer veren kaliteli bir firma olarak hedeflerimize ilerliyoruz. 2018 yılını geride bırakırken kaliteye vermiş olduğumuz önem ve hassasiyetimize ilişkin markalaşmada ilerlerken dönemin son çeyreğinde Türkiye Kalite Derneği (KalDer) üyeliğimizi de aktif hale getirerek daha kaliteli bir işletme prensiplerimiz arasındayken, çevreye duyarlı ve doğal kaynaklarımızı korumaya yönelik çalışmalarımız devam ediyor.