Ana Menü

Çetmen Mobilya, 51'inci mağazasını Afyonkarahisar’da açtı

Çetmen Mobilya, 51'inci mağaza yatırımını Afyonkarahisar’da gerçekleştirdi. Şehirdeki ilk mağazasını 7 Temmuz tarihinde açan şirket, yılsonuna dek ülke çapında 20 mağaza daha açmayı planlıyor. 2023 yılında ise 250 mağaza ile Türkiye’nin en güçlü mobilya markaları arasında yer almayı hedefliyor.

Türkiye’nin köklü mobilya üreticilerinden Çetmen Mobilya, 51’inci  mağazasını Afyonkarahisar’da açtı. 7 Temmuz 2018 günü gerçekleştirilen açılış töreni ile kapılarını ziyaretçilerine açan mağaza, yüksek kalitede ve uygun fiyatlı ürünlerle Afyonkarahisarlılara zengin bir deneyim sunacak.

Çetmen Mobilya, Ankara’nın ardından Afyonkarahisar’da açtığı 51’inci mağazasıyla satış ağını hızla yaygınlaştırıyor. Yılsonuna dek 20 mağaza daha açmayı planlayan şirketin 2023 yılı hedefi ise mağaza sayısını 250’ye yükseltmek.

Bu hedefin şirketin Türkiye’nin en güçlü ilk üç mobilya markasından biri olma stratejisine hizmet ettiğini belirten Çetmen Mobilya Pazarlama Direktörü Erhan Güngör; “Çetmen Mobilya, sektördeki yarım asrı aşkın deneyimiyle en yeniyi ve en iyiyi, uygun fiyat avantajları ve geniş bir satış ağıyla sunmak üzere önemli bir atılım içerisinde. Bu kapsamda bir yandan yeni fabrika yatırımımız devam ederken bir yandan da hızla stratejik lokasyonlarda yeni mağazalar açıyoruz. 2023 yılına dek 200 milyon TL yatırım anlamını taşıyan bu hedefler bizi Türkiye’nin en güçlü mobilya markaları arasına taşıyacak. Afyonkarahisar’daki ilk mağazamızın açılışı da bu anlamda kritik bir öneme sahip. Aynı zamanda, Afyonkarahisarlıları Çetmen Mobilya kalitesi ve güvencesiyle yeni bir mobilya deneyimiyle buluşturmaktan da memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Çetmen Mobilya’nın Afyonkarahisar’daki ilk mağazası, bin 660 metrekare alanda, iki katlı bir binada hizmete açılıyor. İki yıl garanti ve sekiz yıl servis garantisi ile sunulan şık ve modern mobilyalar, Çetmen Mobilya’nın yedi kişilik uzman ekibinin destekleriyle Afyonkarahisarlılar ile buluştu.

Çetmen Mobilya Afyonkarahisar mağaza adresi: Kasımpaşa Mahallesi, Gazlıgöl Caddesi, No:123/A Afyonkarahisar