Ana Menü

ÇATIDER Montaj Günleri, Tüyap'ta gerçekleştirildi

İstanbul Yapı Fuarı’nın düzenlendiği Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) Montaj Günleri, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 18 - 22 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleşti.

İstanbul Yapı Fuarı’nın düzenlendiği Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) Montaj Günleri, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 18 - 22 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleşti.

BTM teknik ekibi özel olarak hazırlanmış çatı maketi üzerinde BTM Shingle ürününün uygulamasını ziyaretçilere gösterme imkanı buldu. BTM stant alanında ise BTM ürün yelpazesinde yer alan ve çatılarda kullanılabilen;  Shingle, Corrubit, Polyplan PVC Membran, Poliroof, Yeşil Çatı Sistemi ve Yeni Nesil Likit Su Yalıtım Ürünleri gibi ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. BTM Marmara Bölge Satış Müdürü Hakan Öner, “Özellikle üniversitelerimizin mühendislik ve mimarlık fakültelerinin öğrencileri ürünlerimize büyük ilgi gösterdi, uygulama detaylarını ilgiyle izledi” dedi. Öner, ürün performansını belirleyen faktörleri ürünün kalitesi yanında, uygulama özelliklerinin iyi bilinmesi ve layıkıyla uygulanması olarak belirtti.