Ana Menü

Bürotime’dan ödüllü tasarımlar

Bürotime Tasarım Ekibi’nin tasarlandığı, toplantı grubunda yer alan Note isimli ürünü, Red Dot 2017, iF Design Award 2018, German Design Award 2019 ve Design Turkey ödüllerini kazandı. Aynı şekilde Throne, Stay, Stripe, Pi ve Pick ürünleri de Design Turkey Yarışması’nda İyi Tasarım Ödülü’ne (Good Design Award) layık görüldü.

Bürotime Tasarım Ekibi’nin tasarlandığı, toplantı grubunda yer alan Note isimli ürünü, dünyanın en çok rağbet gören kalite simgelerinden biri olan Red Dot 2017, iF Design Award 2018, German Design Award 2019 ve Design Turkey ödüllerini kazandı. Aynı şekilde Throne, Stay, Stripe, Pi ve Pick ürünleri de Design Turkey Yarışması’nda İyi Tasarım Ödülü’ne (Good Design Award) layık görüldü.

Throne

Throne puf serisi konforlu oturum deneyiminin yanı sıra değişik renk ve dokuya sahip kumaş kaplama seçenekleriyle de her türlü çalışma alanında renkli ve eğlenceli alanlar yaratır.

 

Pi

Pi’deki ahşap ağırlıklı tasarım; şık ve çevreci bir görsel dil oluştururken, ev dekorasyonuna da kusursuz uyum sağlıyor.  Masanın etrafını saran ahşap çerçeve; kullanıcı ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanabilen yaratıcı çözümler sunuyor.

 

Stay

Farklı ve yenilikçi mekânların koltuğu Stay, masif ahşap gövde üzerine konumlandırılan toprak tonlarındaki yumuşak minder ve yastıklarıyla ofislerinize dingin bir hava katar.

 

Pick

Pick; göz alıcı ve aidiyet uyandıran yapısı ile kullanıcılarına keyifli bir bekleme zamanı sunmaktadır.

 

Note (Toplantı)

Yalın tasarım dili ve güçlü duruşuyla kullanıcıya üretken ve dingin bir çalışma alanı vadeden Note, toplantı grubunda verimliliğinizi en üst noktaya taşıyacak şeffaf çalışma alanları sunar. Zeminden yukarı doğru açılan çizgisi, orta noktada kendine özgü bir dil içerisinde uzanırken; alüminyum ayakların göz alıcı etkisi, çalışma yüzeyine birleştiği noktada ayrılır.

 

Stripe (Yönetici)

Yönetici masası, operasyonel seri ve toplantı masasıyla aynı ofiste kullanıldığında kusursuz bir ahenk oluşturan Stripe, bu özelliğiyle ofisinde uyumlu bir çalışma alanı yaratmak isteyen yöneticiler için ideal tercihler oluşturuyor.