Ana Menü

Buka Sofa, 500 farklı renkteki kılıfla evlerin enerjisini değiştiriyor

Mobilya sektörüne yeni bir soluk getiren Buka Sofa; sabit kılıfa son verip 500 farklı renkteki kılıfla evlerin enerjisini istenilen zaman değiştirebilmeyi mümkün kılıyor.

Renklerin insanlar üzerinde sosyal yaşamdan sağlığa kadar çeşitli etkileri olduğu biliniyor. Seçtiğimiz renkler hayatımızı şekillendirip anlam katıyor, bazen de sosyal hayatımızda kendimizi ifade etmemizi sağlıyor. Evlerde tercih edilen koltuk ve kanepelerin renkleri de evlerin ve ev sakinlerinin modunu belirlemede önemli rol oynuyor.

Koltuk ve kanepelerin rengi rahatlığı kadar önemli

Evde kullanılacak mobilyanın renk ve kılıf seçimi, mobilyanın ölçüsü, fonksiyonel ve modüler oluşu kadar önemli. Kumaşların yıkanabilir ve kolay temizlenebilir olması hayat kurtarırken; kılıfların teknik bir ekibe ihtiyaç duymadan değiştirilmesi kolayca tarz değişliği yapılmasına olanak sağlıyor. Sevdiğiniz ve sizi yansıtan renkler bile bir süre sonra size sıkıcı gelmeye başlayacağı için yeni değişimlere ihtiyaç duymaya başlayacaksınız. Bu durumda mobilyalarınızı yenilemek yerine tek bir kanepe alıp, farklı renk ve doku seçenekleri sayesinde farklı görünümler elde edebilirsiniz. Koltuk ve kanepe seçerken mobilyanın kılıfının teknik bir ekibe ihtiyaç duyulmadan değiştirilmesine dikkat çeken Buka Sofa Tasarım ve Proje Müdürü Hans Stöger, “Evinizi huzurlu, dingin, enerjik, doğal ya da sakin bir ortama dönüştürmek mobilyanızın renklerini değiştirmeyle başlıyor.  Koltuklarınızın modelini değiştirmeden, kılıf ve yastıkları değiştirerek evde farklı bir enerjiyi yakalamak mümkün olabiliyor. Koltuk satın alırken ilave kılıflar alarak evinizin tarzını istediğiniz zaman özgürce değiştirebilir ve mekâna bambaşka bir hava getirebilirsiniz’’ diye konuştu. 

Hayatı kolaylaştıran akıllı mobilya seçenekleri ile ön plana çıkan Buka Sofa’nın koltuk ve kanepe kılıfları kullanıcıların değiştirebileceği kolaylıkta. Özel günlerde, mevsim değişimlerinde ya da koltuklarınızın renginden sıkılıp evinizin enerjisini değiştirmeniz için Buka Sofa, kılıf koleksiyonunda 500 farklı seçeneği bir arada sunuyor.