Ana Menü

Bonus Taş Yünü, Premium F manto grubu ürün gamını genişletti

2012’den bu yana çok sayıda prestijli projenin tercihlerinden biri olan Bonus Taş Yünü, Premium F mantolama ürün grubuna yeni bir ürün ekledi. Premium F120 isimli yeni ürün ile birlikte Bonus Premium F ailesi artık daha güçlü.

Üretimine başlanan ilk günden itibaren kaliteli üretim anlayışı ve performans özellikleri ile tercih edilen Bonus Taş Yünü, Premium F manto grubu ürün gamını genişletti. Daha önce F ve F150 isimli iki seri ile mantolama uygulamalarında kullanılan Bonus Taş Yünü, Premium F120 isimli yeni ürün serisi ile dikkat çekiyor.

Bonus Taş Yünü Premium F120 serisi 15 kPa yüzeye dik çekme dayanımı ile muadillerine göre iyi bir performans sağlıyor. 0,035 W/mK gibi düşük ısıl iletkenliği ve yüksek yüzeye dik çekme dayanımı özelliklerini bünyesinde barındıran Premium F120 serisiyle birlikte yapıları yalıtımın iyisi ile buluşturmaya devam edecek.

 

Artırılmış ürün kalitesi, uygulayıcı dostu

Bonus Taş Yünü Premium F ürün gamına eklenen yeni ürünün yanı sıra, tüm Premium F serisi ürünlerin kalite iyileştirmeleri yapıldı. Bonus Premium F serisi az tozuma, iyi sıva tutuculuk sağlayan üst yüzey, gözle bile görülebilen boyutsal kararlılık ve rijit levha özellikleri ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda paletli sevk özelliği ile paketler dökme olarak değil, ahşap paletlerle uygulayıcılara ve satış noktalarına ulaştırılıyor.

 

Hafif ve güçlü

Bonus Taş Yünü Premium F serisi az yük ile yüksek performans sunuyor. Bonus Taş Yünü Premium F serisi Ür-Ge çalışmaları neticesinde iyileştirilen üretim teknolojisi sayesinde istenen teknik performansları düşük yoğunluklarda sunabiliyor. Bu sayede binalara muadillerine göre az bir yük bindirerek performans ve avantajı bir üründe buluşturuyor.