Ana Menü

Blue Lake’ten yeni kampanya

Florya Küçükçekmece sahil hattında bulunan, göl ve deniz manzaralı Blue Lake, “Yüzde 5 peşin ile baharda yerleş, kalanı 1 yıl sonra öde” kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere taksitlerini bir yıl sonra ödeme imkanı sağlıyor. Evinize bakarak ve manzarayı yaşayarak daireden ev alma fırsatı sunuyor.

Dünyaca ünlü mimarlık ofislerinden Chapman Taylor'ın danışmanlığında, ECF Mimarlık tarafından çizilen Blue Lake’te her daire deniz ya da göl manzarası görüyor. Projede 788 konut ve 22 ticari ünitenin bulunuyor.

Mavi ile yeşilin buluşma noktası

60 metrekare ile 400 metrekare arasında 1+0'dan 5+2’ye kadar değişen daire alternatifleri; teraslı, balkonlu ve bahçeli konutlar, 10 metrekare ile 264 metrekare arasında değişen toplamda 19 bin metrekare balkon ve teras alanıyla dikkat çekiyor. Blue Lake Küçükçekmece projesinde dairelerin tamamı hem göl hem de deniz manzarasına sahip.

 

65 metre yükseklikte, manzara eşliğinde yürüyüş keyfi

17 bin 500 metrekare peyzaj ve sosyal alanı ile dikkat çeken projede 65 metre yüksekte, 15’inci katta yer alan Gök Teras’ta, bloklar özel bağlantı yolları ile birleştirilerek panoramik deniz ve göl manzarasına hakim üç adet infinity havuzu / cafe ve oturma alanları ve 2,6 kilometre yürüme parkuru ile hiçbir projede olmayan bir keyif alanına dönüşüyor.

Blue Lake Projesi, Küçükçekmece sahilinin yaşam zenginliğine sahip sahilinde bulunan 10 km uzunluğundaki yürüyüş parkuru ile dikkat çekiyor. Peyzaj ve sosyal alanlarda yer alan “Cennet Bahçesi” ve “Aktivite Bahçesi”nde hobi alanları, çok amaçlı spor sahaları, oyun alanları ve dinlenme alanları ile yepyeni bir sosyal yaşam sunuyor.  

Proje; 12 bin metrekare alanda perakende markaları ile bu sahili eğlence ve keyif ile zenginleştiriyor. Bin 500 metrekare kapalı sosyal kulüp ile tüm projeye hizmet veren spa ve fitness klübü, su sporları kulübü, kültür-sanat merkezleri,  her zevke ve yaşa hitap eden hobi atölyeleri, çocuklar için kids-club gibi birçok sosyal imkanı bünyesinde barındıran proje yeni sahiplerine hareketli ve aktif bir sosyal yaşamın anahtarını sunuyor.