Ana Menü

Birevim’in 23’üncü şubesi Elazığ’da

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı faizsiz, peşinatsız ödeme seçenekleriyle ev satın almada yenilikçi çözümler sunan Birevim, 23. şubesini Elazığ’a açtı. Alanında uzman 8 kişilik bir ekiple bölgeye hizmet vermeyi amaçlayan Birevim, 2017 yılını 26 şubeyle bitirmeyi hedefliyor.

‘Herkesin bir evi olsun’ hedefiyle yola çıkan Birevim, faizsiz, kredisiz, vade farksız, kendine özgü tescilli yöntemleriyle müşterilerinin yüzünü güldürürken şube ağını da her geçen gün genişletmeye devam ediyor.

Türkiye’nin her bölgesinde şubelerini artırma yolunda ilerleyen Birevim bugün, 23 farklı noktada müşterileriyle buluşarak sektördeki gücünü ortaya koyuyor. 2017 yılını Diyarbakır, Antalya ve Erzurum şubelerini de açarak 26 şubeyle kapatmayı hedefleyen Birevim, bölgenin kalkınmasında da önemli bir rol üstleniyor. Sekiz kişilik bir ekiple Elazığ dışında Tunceli ve Bingöl’de de hizmet vermeyi amaçlayan Birevim, her ay ortalama Türkiye genelinden 20 bin civarında başvuru alıyor.

Her ay müşterilerinin istek ve beklentilerine göre şekillendirdiği kampanyalarıyla ve sürekli geliştirdiği yöntemlerle sektördeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştıran Birevim, ev sahibi olmak isteyen ailelerin mutluluklarına ortak oluyor.