Ana Menü

Birevim, dokuz yeni şube ile insanları ev sahibi yapmaya devam ediyor

Daha çok insanın ev sahibi olması için büyük kolaylıklar sağlayan Birevim, şube sayısını arttırarak emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Ev almak isteyenlere faizsiz, peşinatsız ödeme seçeneği sunan Birevim açacağı dokuz yeni şube ile daha çok kişiyi ev sahibi yapmayı amaçlıyor.

İsteyen herkesi ev sahibi yapma hedefiyle yola çıkan Birevim, kendine özgü ödeme seçenekleriyle müşterilerinin yüzünü güldürüp onları ev sahibi yaparken bir yandan da hız kesmeden büyümeye devam ediyor.

Türkiye’nin her noktasında şube açmayı hedefleyen Birevim, toplam 36 şubede hizmet vererek sektördeki gücünü ortaya koyuyor. Sürdürülebilir büyüme planıyla hareket eden Birevim, Eskişehir, Van, Şanlıurfa, Konya, Aydın, Sivas, Ordu, Karabük ve Batman noktalarında açacağı dokuz şube ile yeni bölgelerdeki aileleri de ev sahibi yapmaya hazırlanıyor.

2018 yılında büyük gelişim gösteren Birevim, şube sayısını yılsonuna kadar 60 şubeye çıkarmayı hedefliyor. Önceliğini ev sahibi olmak isteyenler için tasarladıkları faizsiz çözümleri sürdürülebilir kılmak olarak belirten Birevim, bir yandan insanları ev sahibi yaparken bir yandan da şubelerinde çalışan insanlara istihdam alanı sağlıyor.