Ana Menü

Başakşehir Emlak Konutları'nda açık satış dönemi

Başakşehir’in Kayaşehir ve Bahçekent Emlak Konutları’nda açık satış dönemi başladı. Türkiye’nin en büyük emlak zincirlerinden Turyap, Emlak Konut proje portföylerinde müzayedelere ilave olarak açık satış sistemini entegre etti.

Başakşehir’in Kayaşehir ve Bahçekent Emlak Konutları’nda açık satış dönemi başladı. Türkiye’nin en büyük emlak zincirlerinden Turyap, Emlak Konut proje portföylerinde müzayedelere ilave olarak açık satış sistemini entegre etti. 3’üncü Havalimanı, 3’üncü Köprü gibi birçok özelliği ile yatırım ve yaşam avantajları sağlayan Başakşehir Emlak Konutları’nın avantajlı fiyatlarından yararlanmak isteyenler, Turyap’ın web sitesi üzerinden teklif veriyor.

Turyap; T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait bin 200 konutun yüzde 25’ini 45 günde sattı. ‘‘Proje Proje Dolaşmaya Son!’’ kampanyasıyla satışa çıkan daireler çevresindeki projelerle kıyaslandığında büyük fiyat avantajı ile öne çıkıyor. 1+1’den 4+1’e daire seçenekleri ile Bahçekent Emlak Konutları 177 bin TL’den; Kayaşehir Emlak Konutları ise 186 bin TL’den başlıyor.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Turyap güvencesiyle

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı güvencesi ve Turyap’ın gayrimenkul sektöründe arz ve talep yapısını, pazar ve piyasa gerçeklerini iyi bilmesiyle doğru ürünün her zaman sattığını belirten Turyap Pazarlama ve Satış İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir, “Turyap, 400’e yakın temsilciliği ve iki bine yakın profesyonel satış gücü ile büyük bir gayrimenkul pazarlama ve satış ağına sahip. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Emlak Konut proje portföylerinde uyguladığımız müzayedelere ilave olarak açık satış sistemini entegre ediyoruz. Bünyemizde geliştirilen tele marketing bölümünde günde 200’e yakın gayrimenkul talebine yanıt veriliyor. Gelen talep yapısı; bölge, konut tipi, bütçe ve satın alım amaçları değerlendirerek, proje portföyleri ile eşleştirilip, satışlara yön veriyor. Proje Pazarlama ve Satış bölümlerimiz ile Temsilciliklerimizin gücü, projelerde konumlu tanıtım ve satış ofislerimize yansıtılıyor, çok kısa süre içinde satış kapatılıyor” dedi.

Kayaşehir’i Başakşehir’in dışa açılan kapısı, Bahçekent’i yeni Bahçeşehir olarak tanımlayan Özdemir, “Başakşehir, İstanbul’un yükselen değerlerinden biri. Kayaşehir ve Bahçekent bu değere değer katan, görüntü ve gürültü kirliliğinden uzak, düzenli gelişen ve kendi kendine yeten bir kent. Önümüzdeki beş yıl içerisinde İstanbul’un en hızlı gelişim, büyüme ve değer artışı gösteren ilçesi olacağını öngörüyoruz’’diye konuştu.