Ana Menü

Banyolar için yeni bir kimlik

Görsel zarafeti ve yenilikçi fonksiyonları bir araya getirerek tasarladığı ürünler ile karakteristik banyolar yaratmanızı sağlayan Geberit, her ürününde evrensel bir tasarım sunuyor.

Görsel zarafeti ve yenilikçi fonksiyonları bir araya getirerek tasarladığı ürünler ile karakteristik banyolar yaratmanızı sağlayan Geberit, her ürününde evrensel bir tasarım sunuyor. Banyolarda yeni bir kimlik kazanımına ve kişiselliğe önem veren Geberit, yeniden tasarladığı Sigma50 ile daha işlevsel ve zarif bir atmosfer sunuyor.

Ünlü Endüstriyel Tasarımcı Christoph Behling tarafından yeniden yorumlanan Sigma50, kumanda kapağının üzerindeki iki ergonomik butonu ile kullanıcısını işlevsellikle buluşturuyor. Cam, doğal taş, ABS plastik veya metal yüzey kullanımlarıyla tasarlanan Sigma50, beyaz, bej, krom, arduvaz, siyah gibi sekiz farklı renk seçeneği ve kişiye özel tasarlanabilir kapaklarıyla sınırsız seçenek sunuyor.

 

Banyoda rahatlatıcı atmosfer

Klozetin içindeki kokuları zahmetsizce yok ederek kokunun banyoya yayılmasını önleyen DuoFresh modülü ile uyumlu olan Sigma50, DuoFresh’in içerisinde yer alan LED ortam ışığı sayesinde de banyonun rahatlatıcı atmosferini güçlendiriyor.