Ana Menü

Bambi Viscolux Yatak ile minimum stres ve maksimum rahatlık

Bambi Yatak’ın tüm vücut profili ve uyku pozisyonuna uyum sağlayan yatağı Viscolux ile rahatlığın keyfine vararak stresten arının ve güne dinlenmiş başlayın.

Bambi Yatak, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı tüm vücut profili ve uyku pozisyonuna uyum sağlayan Viscolux Yatak ile stres ve kas ağrılarını ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor.

Bambi Yatak uzmanları tarafından paket yay sistemiyle tasarlanan Viscolux Yatak, vücudun farklı ağırlık noktalarını ayrı ayrı destekliyor. Viscolux Yatak içinde,  milyarlarca mikroskobik hafızalı hücreye sahip Visco-Elastic Dolgu Akıllı sünger bulunuyor. Bu sünger sayesinde hücrelerin hareket yeteneği ile yatak ısı ve ağırlığa duyarlı olarak vücudun şeklini alıyor ve kullanıcısına kusursuz bir uyku deneyimi yaşatıyor.

En iyi uyku deneyimi için en iyi çözümleri sunan Bambi Yatak uzmanları, Viscolux Yatak’ta kuş tüyü süngerden daha yumuşak bir yapıya sahip HyperSoft sünger kullanarak kullanıcısına ekstra konfor sağlıyor. Kolayca beden şeklini alan ve tende kadifemsi bir dokunma hissi yaratan Viscolux Yatak, pocket yay teknolojisi ve ped kısmında uygulanan Visco-Elastic dolgu ile konforu üst seviyeye taşıyor.