Ana Menü

Artema, yeni kampanyasıyla “aradığın sıcaklık onda” diyor

Artema, yeni kampanyasında, istenilen su sıcaklığını önceden ayarlamayı ve banyo süresince sabit tutmayı sağlayan AquaHeat termostatik banyo ve duş bataryalarını tanıtıyor.

Artema, yeni kampanyasında, istenilen su sıcaklığını önceden ayarlamayı ve banyo süresince sabit tutmayı sağlayan AquaHeat termostatik banyo ve duş bataryalarını tanıtıyor. Kampanya kapsamında, www.aradiginsicaklikonda.com adresinden Artema’nın termostatik bataryaları incelenebiliyor ve avantajlı fiyatlarla anında satın alınabiliyor. Ücretsiz kargo ve montaj olanağı sunulan kampanyada, vade farksız altı aya kadar taksit fırsatı da bulunuyor.

Artema ile güvenli, konforlu ve tasarruflu banyo keyfi

Suyun ısısını tüm aile için en ideal sıcaklığa sabitleyen AquaHeat termostatik bataryaları, duş sırasında evin başka bir noktasında su kullanılsa bile, sıcaklığı değiştirmeyerek, kesintisiz bir banyo keyfi sunuyor. Su sıcaklığı, duş almak için en güvenli ve ideal sıcaklık olan 38ºC’nin üstüne çıkarılmak istendiğinde, emniyet butonunun kullanılması gerektiğinden, termostatik banyo ve duş bataryaları, özellikle çocuklar için yanma riskini ortadan kaldırıyor. Özel teknolojisi sayesinde, AquaHeat bataryaların gövdesi de her zaman güvenli bir sıcaklıkta kalıyor. Her açışta suyun aynı sıcaklıkta akmasını sağlayan termostatik bataryalar, istenilen sıcaklığa gelene kadar suyun boşa harcanmasına da engel oluyor. Bataryaların tasarruf butonu sayesinde ise su kademeli olarak açılarak yüzde 50’ye varan su tasarrufu elde ediliyor.