Ana Menü

ARMADA Groupe® BAU 2019 Yapı ve İnşaat Fuarı’na katıldı

İnşaat sektörünün en prestijli fuarı olan BAU 2019’a katılan ARMADA Groupe, sert zemin döşeme sistemleri ile fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu.

Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenen inşaat sektörünün en önemli ve en büyük fuarlarından olan  BAU 2019 Yapı ve inşaat malzemeleri fuarına bu yıl beşinci kez katılan ARMADA Groupe® SUPPORT®, SUPPORT ECO®  ve SurPlot Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri ile  ARMSTONE taş kaplama ve ARMWOOD ahşap kaplama ürünlerini sergiledi.

İki yılda bir düzenlenen ve 2 binden fazla firmayı ağırlayan 230 bine yakın profesyonel ziyaretçi sayısı ile Avrupa’nın en prestijli yapı ve inşaat fuarı BAU 2019’a katılan ARMADA Groupe®  döşeme sistemleri ve peyzajda sert zemin çözümleri alanındaki inovatif ürünleri ile ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Sektörün önde gelen profesyonelleri ile buluşan ve inşaat sektörüne kazandırdığı  birbirinden yenilikçi  ürünleri ile bir kez daha dikkatleri üzerine çeken ARMADA Groupe® Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Erdoğmuş,  fuar ile ilgili olarak: “Standımız birçok ülkeden gelen sektör temsilcileri tarafından ziyaret edildi ve sektöre farklı pencereler açan inovatif ürünlerimiz büyük ilgi gördü. İş ortaklığının kurulması ve ticari bağlantıların sağlanması açısından BAU Fuarı’nın önemini bir kez daha belirtmek isterim” şeklinde konuştu.