Ana Menü

Armada Groupe, Yapı Fuarı’nda ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı

İnşaat sektörünün en önemli buluşma noktalarından 2018 İstanbul Yapı Fuarı’na katılan Armada Groupe, iki ayrı standı ile fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Armada Groupe, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren; en büyük ve en önemli "Yapı Fuarı" olma özelliği taşıyan Turkeybuild İstanbul’a Yeşil Çatı / Yeşil Duvar, Sert Zemin Elemanları, Drenaj Plakaları ve Yükseltilmiş Dış Mekan Döşeme Sistemleri alanında AquaVerde markası ile katılırken, yükseltilmiş döşeme sistemleri alanında Support ve Surplot; ahşap malzemeleri alanında Armwood ile ve taş kaplama malzemeleri alanında Armstone marka ürünleriyle iki farklı standda katılım gösterdi.

Birbirinden yenilikçi markaları, farklı stant tasarımları ve inovatif ürünleri ile bu yıl da Yapı Fuarı’ndaki etkinliğini artıran Armada Groupe, bugüne kadar altmış iki farklı ülkeye ihraç edilen ürünleri ile birçok projede yer almış ve halen distribütörleri vasıtası ile birçok ülkede temsil ediliyor. Yaklaşık 20 yıldır tamamen yerli olarak üretimini gerçekleştirdiği yüzde 100 geri dönüşümlü yükseltilmiş döşeme ayakları ve inşaat sektörüne kazandırdığı birbirinden yenilikçi ürünler ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Uzun yıllardır göstermiş olduğu istikrar ve Ar-ge çalışmalarına verdiği önemle inşaat sektöründe değer yaratmaya devam eden Armada Groupe, Turkeybuild İstanbul 2018’i başarılı bir şekilde geride bırakarak, adından bir kez daha söz ettirmişti.