Ana Menü

Archiproducts Design Awards’dan Geberit Sigma21’e ödül

Geberit, tasarım alanında dünyanın en saygın ve bağımsız ödül organizasyonlarından biri olan Archiproducts Design Awards’a yeni ürünleriyle katıldı. Geberit, Arduvaz taşının estetikliğini Geberit teknolojisiyle birleştiren Sigma21 ile Archiproducts Design Awards ödülüne değer bulundu.

Geberit, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Archiproducts Design Awards Ödül Töreni kapsamında Sigma serisinin yeni nesil ürünü Sigma21 ile Archiproducts Design Awards ödülüne layık görüldü.

Geberit tarafından ilk kez kullanılan Arduvaz taşının estetikliğini yaşam alanlarına taşıyan Sigma21, 40 farklı jüri üyesinin 13 farklı ürün kategorisinde 400 tedarikçi ve 600 tasarım ürününü değerlendirmesinin sonucunda Archiproducts Design Awards’dan ödül aldı. Yüksek kaliteli malzemenin, birinci sınıf işçilik ve modern şıklıkla birleştiği nokta olarak göze çarpan Sigma21, Arduvaz taşının yanı sıra beyaz, siyah, bej cam veya kişiye özel tasarım alternatifleriyle beğeni kazanıyor. Banyoya uygun malzeme veya desen kumanda kapağının üzerine uygulanabilir. Ayrıca Geberit Sigma21, çift kademeli deşarj sistemi ile sürdürülebilir dünyaya da katkı sağlıyor.

“Mobilya”, “Aydınlatma”, “Yüzey kaplaması”, “Banyo” vb. 13 ürün kategorisinde yenilikçilik, sürdürülebilirlik, yaratıcılık, işlevsellik ve tüketiciye sağladığı fayda gibi kriterlerle değerlendirildiği ödül ile Geberit, inovasyona olan bakış açısını kanıtlamış oldu.