Ana Menü

AquaCity Denizli’de kira garantisi fırsatı

Sinpaş’ın hayata geçirdiği AquaCity Denizli’de yaşam başladı. AquaCity Denizli, 1+1 daireler için bin 500 TL, 2+1 daireler için 2 bin TL, 3+1 için 2 bin 500 TL ve 4+1 daireler için 3 bin 500 TL garanti kira bedeli ile yatırım fırsatı sunuyor.

Sinpaş Aqua City Denizli, farklı seçenekleri ve hayata keyif katan zengin sosyal donatılarıyla Denizli’yi yeni bir yaşam konseptiyle tanıştırdı. AquaCity Denizli’nin ilk sakinleri, Sinpaş uzmanlığı ve deneyimini yansıtan ayrıcalıklı dünyanın ve sahil yaşantısının keyfini çıkarmaya başladı.

Tropikal bölgelerden gelen kumuyla Denizli’yi kumsal yaşamıyla tanıştıran, Aqua Mall alışveriş merkeziyle, her zevke ve ihtiyaca uygun farklı yaşam seçenekleri sunan AquaCity, Denizli’ye yeni bir yaşam fırsatı sunuyor.

 

Bir yıl boyunca kira garantisi

Sinpaş, AquaCity Denizli’den ev almak isteyenlere bir yıl boyunca kira garantili ev sahibi olma fırsatı sunuyor. AquaCity Denizli’deki daire tipleri için belirlenen kira garantisi 1+1 daireler için bin 500 TL, 2+1 daireler için 2 bin TL, 3+1 ve 3,5+1 daireler için 2 bin 500 TL, 4+1 daireler için 3 bin 500 TL olarak belirlendi. Bu kampanya Denizli’de ilk defa Sinpaş güvencesiyle gerçekleşiyor.

 

AquaCity Denizli’de yaşam bir başka

Bambaşka bir yaşamın kapılarını aralayan AquaCity Denizli, çocuklar için de tam bir oyun cenneti. Kumsalında çocukların oyun oynayabileceği su kaydırakları gibi temalı parkları bulunan AquaCity’de, yaş gruplarına özel tasarlanmış ahşap oyun grupları da yer alıyor. AquaCity suyun birbirinden farklı hallerini kullanarak, Denizli’de sahil yaşamı sunuyor. Göl ve bahçe evleri, kumsal evleri, yalı evleri ve ikiz gökdelenleriyle su ve yeşilin iç içe geçtiği dört farklı yaşam seçeneği sunan AquaCity, Denizlilileri plaj hayatı, açık hava sineması gibi eğlenceli aktivitelerle tanıştırıyor. Projede yer alan Denizli’nin en büyük spor komplekslerinden İstanbul Fitness A spor salonu ile geniş kapsamlı ve profesyonel fitness ve spor tesisi de AquaCity Denizli’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

 

Tropikal kumsalda sahil keyfi

Aqua City; oksijen deposu çam korusu, Tropikal bölgelerden getirilen özel kumdan yapılan plajı, su ve yeşilin iç içe geçtiği gölü, palmiyeler ve dört mevsim meyve toplanabilen ağaçları, kumsalında çocukların oyun oynayabileceği su kaydırakları, ahşap oyun grupları gibi özellikleriyle şehrin yeni çekim merkezlerinden biri oldu.

 

Mimari ve yüksek kalite ile farklılaşıyor

AquaCity Denizli, dikkat çekici mimarisi ve yüksek kaliteli malzemeler kullanılan iç dekorasyonu ile birçok ayrıcalığı bir arada yaşatıyor. Tertemiz bir havayı evlerin içine taşıyan çam korusu, her mevsim yeşil peyzaj alanı ve suyun rahatlatıcı dünyası, doğanın tüm güzelliklerini AquaCity Denizli’de bir araya getiriyor. 

Denizlilerin uzun zamandır beklediği markalar AquaCity’de buluştu

AquaMall AVM; cadde atmosferi yaşatan açık alanı, birbirinden şık cafe ve restoranları, mağazaları, sosyalleşme alanları ve sunduğu yepyeni yaşam konseptiyle Denizli’nin yeni buluşma noktası oldu. AquaMall üzerinde bulunan sosyal tesis profesyonel işletmesi ile AquaCity sakinlerine kaliteli bir sosyal yaşam imkanı sağlıyor. Bu alanda yüzme havuzları, İstanbul Fitness A spor salonu, yürüyüş parkurları, basketbol sahaları ve tenis kortları ile hizmet veriliyor.

Dünyaca ünlü moda ve hazır giyim markası olan H&M, kahve tutkunlarının vazgeçilmezi Starbucks ve Caribou Coffee, ‘Yol Boyu Lezzetleri’ konseptiyle meşhur olan Köfteci Yusuf, AquaCity Denizli’nin yanı başındaki Metro Grosmarket, AquaCity’ye birkaç adım ötede bulunuyor. Tenis, basketbol, voleybol, açık ve kapalı spor alanlarıyla İstanbul Fitness A spor salonu, sağlıklı bir yaşam için AquaCity Denizli sakinlerine hizmet veriyor. 

Sinpaş AquaCity Denizli proje künyesi

Proje İsmi: AquaCity Denizli

Firma: Sinpaş Yapı

Konum: Denizli

Toplam Arazi: 210.721 m2

Toplam Konut: 904

Metrekare Aralığı: 72 m2-241 m2

Konut Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 3,5 +1, 4+1

Web sitesi: www.aquacitydenizli.com.tr

Telefon : 444 1974