Ana Menü

AND Pastel’de Taşın-Düşün dönemi: Kiralar eve dönüşüyor

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketi AND Gayrimenkul, İstanbul Kartal’daki konut projesi AND Pastel’de Taşın Düşün dönemini başlattı. Şirket, ‘’Kiralarınız Eve Dönüşsün’’ diyerek, AND Pastel’de kira öderken ev sahibi yapıyor.

AND Gayrimenkul, Temmuz 2018’de yaşamın başladığı konut projesi AND Pastel’de kiracı olarak yaşamaya başlayanlara, kiralarını birikime dönüştürerek ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Taşın Düşün kampanyası ile, ev sahibi olma kararını vermekte zorlananları, kira ödediği için birikim yapamayanları ya da birikimlerinin değer kaybedeceği endişesiyle yatırım yapma kararını erteleyenleri daire sahibi yapmayı hedefleyen AND Gayrimenkul, kampanyaya dahil olanlara aynı zamanda İstanbul Kartal’ın büyük ölçekli projelerinden biri olan AND Pastel’deki yaşamı deneyimleme şansı veriyor.

 

Bir yıl kiracı olarak deneyimle, evin fiyatını bugünden sabitle

Taşın-Düşün modeliyle bin 400 TL’den başlayan güncel rayiç kira bedelleriyle AND Pastel’deki yaşamı bir yıl boyunca kiracı olarak deneyimlemek isteyenlere, ayrıca kiraladıkları dairede yüzde 15 indirim yapılıyor. Ödenecek depozito bedeli ise indirimli daire bedelinin yüzde 3’ü olacak şekilde hesaplanıyor. Kararlarını bugün vermek istemeyen kişiler bu sayede oturdukları evin fiyatını bir yıl boyunca sabitleme şansına sahip oluyor. Bir yılın sonunda evi satın almak istemezlerse ödedikleri depozito bedelini, değerini kaybetmeden yüzde 20 faiz ile geri alabiliyorlar.

 

Yüksek peşinat yok, ödenen kiralar evin bedelinden düşüyor

Kampanyaya dahil olarak bir yılın sonunda veya öncesinde evi satın almak isteyenlerin depozitoları ve o zamana kadar ödedikleri tüm kiralar dairenin bedelinden düşülüyor. Böylece ev sahibi olmak isteyen kişiler uzun yıllarını geçirecekleri bir ev satın almadan önce hem o evi deneyimle fırsatını yakalıyor hem de kiralarını biriktirerek ve yüksek peşinat ödemeden rahatça ev sahibi olabiliyorlar.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerde ve sınırlı sayıda stokta geçerli bu özel kampanyadan yararlanmak isteyenler AND Pastel’in Kartal’daki satış ofisini ziyaret ederek detaylı bilgi alabiliyor; aynı zamanda projede kendilerine uygun daireleri gezebiliyor.