Ana Menü

Akıncıoğlu Şirketler Grubu, nitelikli projelere imza atıyor

Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda önemli projeler yürüttüklerine değinen Akıncıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Akıncı, Gaziantep’te inşaat sektörüne yeni bir ivme kazandıracak Prime Cadde projesine başladıklarını söyledi.

İnşaat, turizm, enerji, tarım ve hayvancılık sektörlerinde 1992 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Akıncıoğlu Şirketler Grubu, inşaat sektöründe nitelikli projelere imza atmaya devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda önemli projeler yürüttüklerine değinen Akıncıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Akıncı, Gaziantep’te inşaat sektörüne yeni bir ivme kazandıracak Prime Cadde projesine başladıklarını söyledi.

Bu yılın şubat ayında Prime Cadde projelerinin birinci etabına start verdiklerini belirten Akıncı, “İnşaatına başlamış olduğumuz Prime Cadde projesiyle Gaziantep’e ayrı bir yaşam alanı sunacağız. Projemiz tüm hızıyla devam ederken, mağazalar hizmete girecek olup, şehrimize yeni bir hareket katacak. Bu özel projemizin şehrimize yakışır bir yatırım olarak döneceğine inanıyorum” dedi.

“DoubleTree By Hilton, Gaziantep’te hizmet sunmaya başlayacak”

Akıncı, turizm sektöründe yenilikçi bir vizyona sahip olduklarına vurgu yaparak yeni bir yatırımı daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Gruplarının, yaklaşık dört yıldır turizm sektöründe Gaziantep’te Divan Grubu ile devam ettiğini, bu yılın Mayıs ayından itibaren de Hilton Grubu bünyesinde bulunan DoubleTree By Hilton markasıyla hizmet sunacakları bilgisini paylaşan Akıncı, “Otelimizde 108 oda, dört toplantı odası, iki farklı restoran ve bir adet fitness alanı bulunmaktadır. Gaziantep’e yeni bir hareket kazandıracak olan otelimiz gerek yerli turistlerin, gerekse yabancı turistlerin vazgeçilmez noktası olmaya devam edecektir. Misafir memnuniyetini her daim öncelik ilkesi edinerek üstün hizmet sergilemeye devam edeceğiz” dedi. Konuttan iş merkezlerine, otelden özel yapılara kadar yürütülen çok sayıda projeyi başarıyla tamamladıklarından bahseden Akıncı, şunları söyledi:

“Akıncıoğlu Şirketler Grubu olarak genç, çalışkan, tecrübeli yönetim kadromuzla faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde çağın gelişimine uygun bir şekilde ticari hayatımıza devam etmekteyiz. Tamamladığımız her proje bize farklı tecrübeler ve kapılar açarken bulunduğumuz sektöre kaliteli yapılar sunmanın haklı gurunu yaşıyoruz.”

Akıncıoğlu’nun tamamladığı projelerden bazıları şöyle:

Adam Eve Hotel

Rixos Premium Belek Hotel

Sheraton Urfa Hotel, Sheraton Ataköy Hotel

Vikingen Quality Resort&Spa Hotel

İstanbul 212 AVM

Rönesans Tower İş Merkezi

Ciner Grup Genel Merkez Binası

Gaziantep Sanayi Odası Binası

Dedeman Hotel Gaziantep

Asce Lux Konutları

Asce İpekyolu Konakları

Kaplan Kardeşler Sitesi

Kaplan Konutları

Irak’ta da Başbakanlık Binası.