Ana Menü

Ahşap ve mermer deseni bir arada

Yıldız Entegre, alışılmışın dışında, yeni bir deneyimle buluşturuyor. Türkiye’de ilk kez bir parkede ahşap ve mermer deseni bir arada kullanılıyor. Yeni Varioclic Wood&Stone serisine; ahşap ve mermer görünümüyle, muhteşem uyumuna hayatınızda yer açın.

Yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken Yıldız Entegre, yeni renk ve desen seçeneklerini piyasaya sunmaya devam ediyor. Birbirinden şık desenleri sayesinde Wood&Stone serisi parkeler, klasik parkelerden ayrılıyor. Özel yapısı ve özgün tarzıyla farkını ortaya koyuyor.

Wood&Stone serisi, özel yüzey yapısı sayesinde gözünüze olduğu kadar duyularınıza da hitap ediyor. Ahşaba yakın yüzeyi ile doğallığı sayesinde dokunulduğunda gerçek yüzey hissini yaşatıyor. Yıldız Entegre, Wood&Stone serisini üretirken medeniyetlerin ardında bıraktığı izlerden esinlendi. Dokusu ile birbirinden etkileyici altı farklı renk seçeneği ile tarihte derin izler bırakan medeniyetlerinin gücünü modern çağ mimarisiyle birleştirerek günümüze taşıdı.

 

Uzun ömürlü kullanım

Yıldız Entegre kaliteden de ödün vermiyor. Wood&Stone serisi ürünlerin yüzey aşınma derecesi de yüksek. Çizilmez ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlıyor, kolay silinebiliyor.

Yıldız Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı, “Wood&Stone serimiz AC5 33. sınıf 8 milimetre olarak üretiliyor. Müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz bu yeni serimizde özellikle tasarımcı bakış açısından hareket ettik, çok sayıda dekoru ve modern uygulama hallerini inceledik. Seride ortak tema tarihin izlerini taşıyan imajların zeminde bir araya getirilmesi üzerinedir. Esin kaynağımız da büyük oranda bu oldu ve seride yer alan dört dekorumuza Asur, Babil, İnka, Hitit gibi isimler verdik. Diğer iki dekorumuzdan biri olan Göztepe, deneyimleyenlerden büyük beğeni alıyor. Kullanıcılar binlerce yıllık çini dekorlarını farklı yapı malzemeleri ile görmeye alışkın ancak parke uygulaması görünce şaşırıyorlar, dikkatlerini çekiyor. Bir diğer dekorumuz da Karşıyaka ismi ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Ahşap sıcaklığını ve motiflerini zeminlere yansıtan bu dekorumuz modern mekanları şekillendirecek. Özellikle Avrupa’da son yıllarda ön plana çıkmaya başlayan bu yaklaşımları Türkiye’ye taşımanın ve öncülük etmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.