Ana Menü

Açık havanın yeni gözdesi

Açık havanın keyfine keyif katan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan yeni Balian Oturma Grubu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan tasarımı, kumaş örgü desenleri ve teak ağacı detaylarıyla estetik bir duruş sergileyen Balian Oturma Grubu, bahçe, balkon ve terasların yeni gözdesi olmaya aday.

Konforlu ve estetik mobilyalarıyla açık havaya prestij katan L’unica, 2019 koleksiyonunun dikkat çekici tasarımına sahip üyelerinden Balian Oturma Grubu ile şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Yerden yüksek ayakları ve yumuşak oturumlu minderleri ile bulunduğu mekanların yeni gözdesi olmaya aday Balian Oturma Grubu, küçük alanlar için de en ideal ölçülere sahip. Kumaş örgü desenleri ve teak ağacı detaylarıyla estetik bir duruş sergileyen Balian Oturma Grubu, bahçe, balkon ve teraslara yeni bir kimlik kazandırıyor. 

Sadelikten yana olanların vazgeçilmezi olacak Balian Oturma Grubu, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan temin edilebiliyor.