Ana Menü

Açık havada konfora davet

Sıradışı çizgisi ile açık hava mekanlarında adından söz ettiren L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan ve modern tarzın en güzel yansıması olan Harper Oturma Grubu ile dikkat çekiyor. Şık ve estetik görünümünün yanı sıra geniş oturumlu yapısıyla da konfor vadeden Harper Oturma Grubu, kendine has tarzı ve geometrik örgü desenleriyle göz dolduruyor.

 Farklı tasarımları ile açık havanın keyfine keyif katan L’unica, modern tarzın en güzel yansıması olan Harper Oturma Grubu ile yeni sezona iddialı bir giriş yapıyor. Kendine has tarzı ve geometrik örgü desenleriyle göz dolduran Harper Oturma Grubu, aluminyum ve rope karışımından oluşuyor. İç ve dış mekanlara rahatlıkla uyum sağlayan Harper Oturma Grubu, şık ve estetik görünümünün yanı sıra geniş oturumlu yapısıyla da konfor vadediyor. 

Günün her saatinde keyif anlarına eşlik etmeye hazır olan Harper Oturma Grubu'na, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.