Ana Menü

500 TL katılımla emlak festivali

Turyap, 13. Gayrimenkul Fuarı Arap-Türk Zirvesi’nin ikinci günü 24 Mart 2019 Pazar saat 14:00’te Hilton Convention Center’da site içinde sıfır daire, ofis, villa, arsa, ada ve okuldan oluşan gayrimenkullere yönelik “Teklif Alma Toplantısı” düzenleyecek.

2001 yılından bu yana binlerce gayrimenkulün açık artırma yöntemi ile satışına aracılık eden Turyap, 13. Gayrimenkul Fuarı Arap-Türk Zirvesi’nin ikinci günü 24 Mart 2019 Pazar saat 14:00’te Hilton Convention Center’da site içinde sıfır daire, ofis, villa, arsa, ada ve okuldan oluşan gayrimenkullere yönelik “Teklif Alma Toplantısı” düzenleyecek.

Müzayede ve açık artırmadan farklı olarak katılım teminatlarının düşük olduğu bu satış yönteminde hemen tapu teslimli konut veya ticari gayrimenkuller yüzde 40 düşük bedellerden satışa sunulacak. 500 TL katılım teminatını yatıran herkes toplantıya katılarak ucuz fiyatlı gayrimenkul alma şansı elde edecek. Salonda gayrimenkullere gelen en yüksek teklifler satış onayı için taşınmaz malikine onaya sunulacak. Satışına onay verilen gayrimenkulün ödemesi yapıldıktan sonra tapu devri ve teslimi gerçekleşecek. 

Maslak 1453, Bomonti Business Center ve Sultan Makamı, Yalova Sakura Park, Kağıthane Dap Yapı Z Ofis başta olmak üzere 150’ye yakın gayrimenkul için teklif alınacak.

Toplantı kapsamında site içinde sıfır daire, ofis, villa, arsa, ada ve okuldan oluşan gayrimenkuller 188.500 TL’den başlangıç bedelleriyle satışa sunulacak. Gayrimenkuller İstanbul Sarıyer, Kartal, Bakırköy, Üsküdar, Şişli, Beşiktaş, Kağıthane, Maltepe, Beykoz; Yalova Kadıköy; Muğla, Bodrum; Balıkesir, Manyas; İzmir, Çiğli; Çanakkale, Bayramiç’te yer alıyor. 

Hemen tapu, hemen teslim

Gayrimenkullerin tamamı hemen tapu-teslime ve krediye uygun.  Açık artırma öncesi, katılımcılar Turyap’ın web sitesi üzerinden satışa sunulan gayrimenkullerle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirler. Teklif alma toplantısına katılmak isteyen gerçek ve tüzel kişilerin, şartnamelerde belirtilen banka hesabına teminat yatırmaları ya da toplantı günü kredi kartı/nakit ödeme ile 500 TL katılım bedeli ödemeleri gerekiyor. Toplantıda teklif vermeyenlerin katılım bedelleri iade ediliyor. 

Bebek’te malikane

Bebek sırtlarında bulunan malikane bin 500 metrekare arsa ve bin 400 metrekare kapalı alana sahip. Boğaz’a karşı konumu ve mimarisi ile öne çıkıyor. 121 milyon 434 bin TL başlangıç fiyatıyla teklif alınacak. 

Bursa’da kiracılı eğitim binası

Bursa’da 7 bin 670 metrekare arsa ve 12 bin metrekare kapalı alana sahip, zincir eğitim grubunda 2027 yılına kadar kiralık olarak kalacak, yatırım değeri çok yüksek okul binası ve arsası 26 milyon TL’den başlangıç fiyatıyla ile teklif alınacak.