Ana Menü

ATMK Aydınlatma Semineri 2019-1

23 Mart 2019 Cumartesi 09:30 - İstanbul Teknik Üniversitesi, Taşkışla Binası, Taksim, İstanbul

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hızla büyüme gösteren aydınlatma sektöründeki kişileri ve sektör ile ilgilenenleri bilgilendirmek amacı ile ATMK tarafından birincisi 2014 yılında düzenlenen seminerlerin onuncusu, 23 Mart – 20 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

“ATMK AYDINLATMA SEMİNERİ 2019-1” için aydınlatmanın temel ilkeleri ve kavramlarının yanı sıra, ışık kaynakları, doğal ışık, iç ve dış aydınlatma kurgularını içeren detaylı bir ders programı hazırlandı. Konusunda uzman akademisyenler ve sektör uzmanları tarafından verilen dersler, aydınlatma konusuna ilgi duyanlar için kılavuz niteliği taşıyor.
“ATMK AYDINLATMA SEMİNERİ 2019-1” eğitim programı temel bir eğitim emineridir. Düzenlenmesi planlanan, katılımcıların farklı aydınlatma konularında daha detaylı bilgilere ulaşabilecekleri özel konulu eğitim için devam etmekte olan bu temel eğitim seminerlerine katılım ön koşul olarak esas alınacak. Tatil günleri de dikkate alınarak tarihleri 28 Eylül – 12 Ekim 2019 olarak belirlenen özel konulu eğitim seminerleri “Yol ve Tünel Aydınlatması” ve “Mimari Aydınlatma” olarak iki ana başlık üzerine birbirine paralel olarak düzenlenecek.