Ana Menü

WIN EURASIA

12 Şubat 2019 Salı 13:30 - İstanbul Marriott Hotel Şişli

2018’in ihracat şampiyonu sanayi sektörünün 2019 hedefleri ve Avrasya bölgesinin en büyük imalat sanayi fuarı WIN EURASIA’da, Türkiye sanayi sektörünün hedefleri doğrultusunda yapılan yenilikler, 12 Şubat’ta gerçekleştirilecek ve sektörün önde gelen isimlerinin yer alacağı basın toplantısı ile açıklanacak. 

Moderatörlüğünü Habertürk Tv Ekonomi Müdürü ve Tv Sunucusu Ebru Baki’nin yapacağı, bu yıl ilk kez “Endüstride Dijitalleşme“ konseptiyle özel oturum şeklinde gerçekleştirilecek toplantıda, WIN Eurasia Fuarı ve Türkiye sanayiinin gelecek vizyonu tartışılacak.

Basın toplantısı ENOSAD Başkanı Dr. Hüseyin Halıcı, ETMD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa CEMALOĞLU, ISDER Yönetim Kurulu Başkanı Ender Akbaytogan, MİB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özkayan, MAİB Yönetim Kurulu Başkanı Kutlu Karavelioğlu ve AKDER Yönetim Kurulu Başkanı M. Semih Kumbasar‘ın konuşmacı olarak katılacağı, Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel’in ve Genel Müdür Yardımcısı Belkıs Ertaşkın’ın ev sahipliğinde düzenlenecek.  

Tarih : 12 Şubat 2019, Salı

Program : 13.30 - 15.00 Basın Toplantısı

Yer : İstanbul Marriott Hotel Şişli

Adres : Abide-i Hurriyet Street, Sisli, Istanbul 34381 Turkey