Ana Menü

UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı

27 Şubat 2018 Salı 10:00 - CNR Expo Yeşilköy

UNICERA’nın açılışını Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek yapacak

Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı İstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı (UNICERA), 27 Şubat’ta (Yarın) kapılarını açıyor. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) ve Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER) iş birliği ile gerçekleştirilecek fuara sektöre yön veren 1.000’in üzerinde marka katılacak. Dünyanın en önemli tasarımcıları tarafından 2019’un trendlerinin belirleneceği fuarın açılışı saat 12.00’de CNR Holding Başkanı Ceyda Erem’in ev sahipliğinde Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye Seramik Federasyonu Başkanı Erdem Çenesiz ve TİMDER Başkanı Aydın Eşer tarafından yapılacak.

Fuarın resmi açılışı öncesinde ise TSF’nin 3 aylık periyotlarla açıkladığı "Türkiye İhracat Katkı Endeksi"nin ikincisi, düzenlenen basın toplantısı ile kamuoyuyla paylaşılacak.

 

PROGRAM

Tarih: 27 Şubat 2018 Salı

Yer: Cafe Des Artistes - CNR Expo Fuar Merkezi

Saat: 9:30 Kayıt ve kahvaltı

10:00-11:30 “Türkiye İhracat Katkı Endeksi” açıklanacak

11:30 -11:45 Resmi açılış için fuar alanına geçiş

12:00 Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin katılımıyla UNICERA Fuarı’nın resmi açılışı gerçekleştirilecek.